Skip to main content
HIFI apparatuur

AG9015 Revisie

Meer
09 aug 2012 06:12 #20170 door Niels
Beantwoord door Niels in topic AG9015 Revisie

peter p schreef : ..............Nu het einde van de revisie van de AG9015 in zicht komt rijst er bij mij een vraag, die ik op dit forum wil poneren. Welke draaitafel zou het best tot zijn recht komen bij een AG9015 met een setje AD5046 (met 9710am) of moet ik de vraag andersom stellen ?


De AG9015 komt uit begin jaren 60. Persoonlijk zou ik deze tijdsperiode ook aanhouden voor een passende platenspeler.

Tjsa welke hangt af van smaak en intenties (mono, stereo 78 toeren etc). Kijk ook eens op de NGG site voor de plaatjes c.q. ideeën.

Straks wel een mooie foto als alles thuis staat, naast je nieuwe platenspeler.

Ik ben benieuwd.

Niels

Niels
De volgende gebruiker (s) zei dank u: peter p

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Meer
08 aug 2012 20:00 #20155 door Verdicom
Beantwoord door Verdicom in topic AG9015 Revisie
Welke draaitafel je ook kiest.
Mogelijkheden genoeg.
Maar kies er dan wel een met een MD (magneto-dynamisch) element.
En natuurlijk stereo
:radioluiste
De volgende gebruiker (s) zei dank u: peter p

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • brcf01
  • [brcf01]
Meer
08 aug 2012 19:45 - 08 aug 2012 19:46 #20154 door brcf01
Beantwoord door brcf01 in topic AG9015 Revisie
Zeker weten, zonder Peter B. was het bij mij
nooit wat geworden om met Hi-Q en HiFi te beginnen!
Nu zijn Peter en Henk samen het dreamteam voor
mijn hifi set. De techniek ligt geheel in hun handen.
Echt.
Zonder hen was het helemaal niks bij mij.
Dat wilde ik toch wel eens even duidelijk zeggen.

:thumbsup:
Laatst bewerkt 08 aug 2012 19:46 door brcf01.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • hkruis
  • [hkruis]
  • Onderwerp Auteur
Meer
08 aug 2012 19:40 #20152 door hkruis
Beantwoord door hkruis in topic AG9015 Revisie
Ja, en laten we ook de andere Peter niet vergeten, die toch ook maar zijn 9015 mee sleept om de bedrading te checken.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • brcf01
  • [brcf01]
Meer
08 aug 2012 19:37 #20151 door brcf01
Beantwoord door brcf01 in topic AG9015 Revisie
Hoi peter.

Dank voor de complimenten en ons bezoek aan jullie vond
ik in zeer positieve zin erg gedenkwaardig.
Hopelijk gebeurd het nog een keertje.
De plantjes groeien als kool (beter dan kool dus).

Misschien heb je om te beginnen wat aan deze draad:

www.buizenradioclub.nl/forum/24-grammofo...enco-bijzonder-.html


:thumbsup:

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Meer
08 aug 2012 19:30 #20149 door peter p
Beantwoord door peter p in topic AG9015 Revisie
Zoals Henk al aangaf is hij mijn AG9015 aan het reviseren, eigenlijk van twee één aan het maken. Een goede vriend van me uit Amsterdam had deze versterker ooit op een rommelmarkt gekocht en een tijd gebruik met een setje laag ohmige boxen. De laatste jaren werd de versterker niet meer gebruikt en stond hij hem eigenlijk in de weg. Naar ampel beraad adopteerde ik het apparaat en verdween het bij mij in de opslag.
Gezien mijn onkunde op het radio en buizengebied moest de AG9015 (en een aantal andere toestellen) wachten op de geschikte technische persoon(en). Door dit forum kwam ik in contact met Rene. Rene werd de verbindende schakel tussen mij en Henk. Ondertussen heb ik beide heren persoonlijk leren kennen. Ik moet zeggen dat het heel fijne mensen zijn met veel passie voor onze hobby. :thumbsup: Zonder hun hulp, advies en inzet stonden de meeste van mijn toestellen nog steeds in de opslag. De uitgebreide reacties van Rene op de diverse onderwerpen op dit forum zijn altijd interessant en geven stof tot nadenken. Als mensen, zoals Henk en Rene, met zoveel energie en passie hun hobby uitdragen werkt dat aanstekelijk.

Nu het einde van de revisie van de AG9015 in zicht komt rijst er bij mij een vraag, die ik op dit forum wil poneren. Welke draaitafel zou het best tot zijn recht komen bij een AG9015 met een setje AD5046 (met 9710am) of moet ik de vraag andersom stellen ?

Gaarne uw deskundige advies.

groet Peter P
De volgende gebruiker (s) zei dank u: hkruis, brcf01

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Gemaakt door Kunena