Skip to main content
Algemeen

Bruine toetsen op plano's

Meer
25 jan 2012 16:33 #13975 door Cees
Beantwoord door Cees in topic Re: Bruine toetsen op plano's
Ik doe het met Commandant auto cleaner.
Dan gaan ze na veel poetsen ook weer glimmen.
En ze hoeven van mij niet in perfecte nieuw staat te worden.
Je mag tenslotte nog best wel zien dat het oude radio's zijn.
Als ze maar aanvaardbaar netjes worden.

Vr gr Cees.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • meabil
  • [meabil]
Meer
25 jan 2012 12:08 #13972 door meabil
Beantwoord door meabil in topic Re: Bruine toetsen op plano's
Eerst heb ik ether gebruikt om de vuile plak er af te krijgen en dan een autopolijsmiddel om ze helemaal proper te krijgen
Het is een goed resultaat geworden

Grt niels

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • hkruis
  • [hkruis]
Meer
23 jan 2012 20:03 #13938 door hkruis
Beantwoord door hkruis in topic Re: Bruine toetsen op plano's
Om schoon te maken van vuil en nicotine aanslag e.d. gebruik ik onverdunde W5 van de Lidle, andere kan ook, met een stevig kwastje er lekker opsmeren, in laten trekken en hierna schoonmaken met wat warm water en oppoetsen. Ik doe wel een oude lap onder de knoppenkast. (uitgekast chassis). De verkleuing door UV straling is lastig, heb wel eens wat resultaat bereikt met een polijstmiddel, maar doe dat niet meer. Als ze schoon zijn vind ik het best, verkleuring neem ik voor lief.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Meer
23 jan 2012 19:46 #13935 door pietblaas
Beantwoord door pietblaas in topic Re: Bruine toetsen op plano's
Als het oppervlakkige aanslag is, dan helpt poetsen met Brasso nog wel eens. Soms heb ik ook met gewone spiritus toetsen wel schoon gekregen.
Maar vooral niet proberen schoon te maken met oplosmiddelen, zoals tri. Dan lost het plastic op en dan ben je verder van huis.

Groeten,

Piet.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Meer
23 jan 2012 12:28 #13926 door albert v v
Goede middag,
Vaak voorkomend probleem : Op plano's bv. De schakeltoetsen P.U. ON/OFF etc...worden bruin of geel en dat ziet niet uit :
Wie heeft een oplossing om die weer wit ( of ivoorwit) te krijgen?
De toetsen vervangen lukt me niet altijd. Sommigen komen gemakkelijk weg anderen zijn zo goed vastgelijmd dat ze gewoon breken.
groeten,
albert

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Gemaakt door Kunena